Helpdesk
Upozornění:
Když odpověď z naší strany není dostatečná nebo chcete vložit doplňující údaje k původnímu dotazu, použijte prosím u dotazu tlačítko "Odpovědět".
Pokud zvolíte "Vložit nový dotaz" nejsme schopni dohledat na co přesně reagujete.
Tlačítko "Vložit nový dotaz" použijte pouze v případě, že chcete začít diskusi na zcela nové téma.

Otcovská poporodní péče

Docházka 4 
7.2.2018 8:26, Lukáš Kloza
Postup pro vytvoření časové složky a operace OTCOVSKÁ POPORODNÍ PÉČE

1. V menu Seznamy---Typy časových složek, najdete časovou složku OČR a z její kopie (nový záznam z kopie aktuálního) vytvoříte časovou složku Otcovská poporodní péče.


2. Následně v menu Terminály---Operace terminálů, typy událostí - vytvoříte z kopie OČR, operaci Otcovská poporodní péče. Přepíšete kód, popis a text na terminálu. Druh dávky vyberete "otcovské". Viz příloha č.1.


3. Následně v menu na levé straně kliknete na "Kam se operace započítává"a dáte pryč operaci OČR (zprava vlevo, šipkou vlevo) a ve sloupci vlevo vyberete časovou složku Otcovská poporodní péče, kterou přetáhnete do sloupce vpravo, namísto OČR. A potvrdíte. Máte vytvořenou operaci Otcovská poporodní péče, která se započítává do stejnojmenné časové složky "Otcovská poporodní péče" a do časové složky 992 (Absence celkem), viz příloha č. 2.


4. Vrátíte se do "Typů časových složek" v menu "Seznamy", rozkliknete již vytvořenou časovou složku "Otcovská poporodní péče" a rozkliknete ji. V levém menu rozklikněte Operace a ujistěte se, že máte mezi započítanými operacemi odebranou původní "OČR" a přiřazenou operaci "Otcovská poporodní péče", viz příloha č.3.


5. Pokud chcete, abyste nově vytvořené operace měli na terminálu, přidejte je, respektive již platnou operaci "Otcovská poporodní péče", v menu Terminály---Terminály do dotyčných terminálů, viz. příloha č. 4.
Příloha
  • (nepřiřazena)
  • Kritická chyba
  • Chyba
  • Nápad
  • Objednávka
  • Předáno na Teams
  • Editovat poznámku ...